úterý 20. srpna 2013

Letní lakování

Dnes je u nás v lese pěkně hnusně. Kosa a furt prší. Takže jsem se rozhodla bojovat proti škaredému počasí letní barvou laku na nehty. Krásnou svítivou oranžovou, možná i trochu do neonova (buďme trendy!).

Řeč je o Quick´n Go! od Astoru. Tato značka není v blogosféře moc často zmiňována. Ale víte co? Laky mají super! A ještě bych chtěla podotknout, že nejsem žádná lakovací guru. Mé nehty jsou zničené, takže je musím zastřihovat na krátko. A taky se s manikúrou moc nepárám. Ostříhat drápky, zapilovat, zatlačit kůžičku, nanést olejíček, konec.

Lak jsem nanesla ve dvou vrstvách (dělám to tak pokaždé), kryje hezky už v té první. Měl by schnout už do 45 sekund, bohužel jsem se stopkama u lakování neseděla, ale určitě nemusíte čekat půl dne. Heky první vrstva, poté hned druhá, nakonec top coat. Vydrží i týden (zásluhy připisuji nadlaku), bez něj bych mu dala tak tři dny. Má plochý širší štěteček, takže stačí jednou máznout na nehet a máte hotovo.

Jak už jste jistě pochopily, mám Astoráčka moc ráda. Barva je zajímavá, letní, originální. A taky se mi hodí k jedněm sandálkům (proto jsem ho kupovala). Jedná se o odstín č. 323, v lahvičce je 8 ml, cena 114 Kč (ve slevě se dá pořídit i za 89 Kč). Vyroben ve Španělsku.


Líbí se Vám? Používáte laky na nehty od Astoru? Jaký je Váš nejoblíbenější odstín na léto?

Užívejte!

L.

4 komentáře:

 1. Já mám taky jeden lak od Astoru, myslím že i ze stejné řady a moc mě překvapil, je bezvadný :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. taky jsem byla příjemně překvapená :) hlavně se o této značce vůbec nemluví (kromě poměrně nové mánii o jejich imitaci čubek), což je zrovna u tohoto laku fakt škoda ;)

   Vymazat
 2. Odpovědi
  1. že jo? :) mám ho už druhé léto a je pořád můj nejoblíbenější na toto období ;)

   Vymazat

Děkuji za hezký komentář! :)