Vyhlášení Bourjouis nadílky

Zase budu děkovat, já vím. Ale prostě umíte potěšit a zlepšit mi den jen tak, a to se moc často nestává ;). Takže děkuju za milé komentáře, že čtete liščí blog a čtete ho rády! Vždycky, když mám špatnou náladu, vězte, že k těmto povzbuzujícím a chválícím příspěvkům se ráda vracím. A za odměnu, než se dozvíme (já to taky pořád nevím), kdo vyhrál balíček od Bourjois, vám prozradím, jak opravdu mluví lišky (páč se to jaksi prý neví).
A teď už vás nebudu napínat, jdeme na věc! Jakou metodu jsem si vymyslela tentokrát? Každé písmeno abecedy má své číslo, A je 1, B je 2, C je 3, atd. Chápeme se? No a když si vezmu slovo BOURJOIS a přiřadím ke každému písmenku číslici, bude to vypadat následovně:

Zdroj

B = 2, O = 15, U = 21, R = 18, J = 10, O = 15, I = 9, S = 19

2 + 15 + 21 + 18 + 10 + 15 + 9 + 19 = 109

1 + 0 + 9 = 10

Nadílku tedy vyhrává desátý komentář, který se zapojil do soutěže a splnil zadaná pravidla.

Tramtadadáááááááááááááá!Šárce patří gratulace a taky bych ji chtěla poprosit, aby mi na mail zapiskyprolisku@gmail.com zaslala svou adresu. Jsem ráda, že konečně bude moct od Bourjois něco vyzkoušet.

Vy ostatní nezoufejte, soutěží bude určitě víc a třeba budete mít štěstí v lásce, víte jak to je ;). A když už nic jiného, tak jste se aspoň dozvěděly, jak mluví liška :D.

Užívejte!

L.Komentáře

 1. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 2. Šárce gratuluju :) a závidím :D

  OdpovědětVymazat
 3. Juuu super, moc děkuji:)
  Vlastně ti musim poděkovat dvakrát, za prvé za výhru, a za druhé mám díky tobě už objednané sérum od Mitsuuko - jak jsi psala v minulém článku o péči o pleť o jejím krému, tak jsem se rozpomněla na nedávnou debatu na fb o hyaluronovém séru, které vyrábí, no a už jsme domluvené:)
  Hezký večer přeji!
  Šárka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. no vidíš, tak snad budeš spokojená, i když u Míši bych se vůbec nebála, že nebudeš ;) ... a čekám na mail s adresou, ať balíček může cestovat do svého nového domova!

   Vymazat
 4. Gratulujem ale nie je to 12. komentár? :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. je, ale psala jsem, že 10., který splnil podmínky soutěže, což bylo odpovědět na otázku ;)

   Vymazat
 5. gratuluji! micka je dobrá a laky taky, drží perfektně, hezky se lakují - já mám teda jeden odstín a jeden jsem ještě dala kámošce, která je s ním taky moc spokojená
  a lišky mluví trochu... děsivě :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Laky jsem ještě nezkoušela, ale dneska se na ně chystám ;) ... Liščí mluvení je zajímavé, to nepopírám :D

   Vymazat
 6. Jupíííí, Šárce moc gratuluji a Lištičce přeji i nadále spokojené čtenáře a pohodu v noře :)
  Krásný den...Kat....

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Děkuji za hezký komentář! :)