Vyhlášení tipovačky

Si říkám, že budu pořádat soutěže častěji, páč v komentářích samé pochvaly, krásná slova a přání - kdo by se za ně zlobil? Takže bych chtěla všem poděkovat, moc si toho vážím a některé mi opravdu vyrazily dech. V dobrém samozřejmě ;). Jenže nemůžu podarovat všechny, leda kdybych ulovila v lesíku nějakého sponzora :D. Vymyslela jsem tipovačku a ušila jsem na sebe trochu bič, páč jsem předem ty tvářenky spočítané neměla, přiznávám. Pak jsem lítala po noře, hrabala všude možně, prohledávala šuplíky, kosmetické zásoby a sama se divila, kde jsem co našla :D. Aspoň jsem vítězky netušila až do konce ;).
Udělala jsem vám i fotku, abyste mi věřily, nakonec jsem se dostala k magickému číslu devět a docela mě to překvapilo. Svou první tvářenku jsem dostala v Ladyboxu (Fleur de Santé) a od té doby jsem tuhle sbírku stihla docela pěkně rozšířit. Jasně, na ostatní blogerky s jedno ciferným číslem nemám, někomu zase stačí kousky dva a je spokojený. Já bych se nebránila dalšímu hromadění, uvidíme, jak mi to půjde ;).

Každopádně se pojďme mrknout, které dvě kočky tiply správně a dostanou z lesa malou pozornost:První správnou odpověď vykouzlila Ilka, takže jí po právu náleží stříbrný balíček a tolik obdivované paví náušničky ;).Další byla M., na kterou už paví náušnice bohužel nezbyly, ale doufám, že nepohrdne ani druhým balíčkem a vyhrála si tak předčasný dárek k narozkám ;).

Musím říct, že jsem strašně ráda, že soutěž vyhrály holky, které vídám na liščím blogu často a které pravidelně komentují. Tak to má totiž dle mého být. Prosím je tedy, ať mi pošlou na mail zapiskyprolisku@gmail.com své adresy a v příštím týdnu k nim poputují balíčky s cenami.

Vy ostatní smutnit nemusíte, rozhodně to nebyla poslední soutěž a v pondělí se můžete těšit na avizovaný tvářenkový tag, i když jste už vlastně všechny viděly už dnes :D.

Krásný víkend!

L.Komentáře

 1. Jé, já to skoro trefila. :) Gratuluji vítězkám.

  OdpovědětVymazat
 2. Holkám gratuluju :)
  veru-life.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 3. Jé, moc děkuju! Mám radost jak malý děcko! :-)

  OdpovědětVymazat
 4. Hele, ale jednu řasenku máš ještě u mě!! :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Teda tvářenku... A teda ještě dvě, pokud je ta MUA tvoje! :D

   Vymazat
  2. Já vím, šak se na ně taky těším! Ale v otázce bylo, kolik jich mám doma ;)

   Vymazat
 5. Ještě nikdy jsem žádnou ga nevyhrála. Konečně se na mě usmálo štěstí, děkuji pěkně :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jednou to přijít muselo a jsem ráda, že se stalo zrovna v lesíku ;)

   Vymazat
 6. Gratuluji holkám a těším se na pondělní článek :)

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Děkuji za hezký komentář! :)